Sylwester Ołdak

Andrzej Perczyński - Stowarzyszenie ExpatriaAndrzej Perczynski: Stowarzyszenie Expatria
Poczta Archiwum Galerie Szukaj Komentarze Czekają na leczenie Nasi filantropi
LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
W marcu do Stowarzyszenia Expatria zgłosił się Pan Jerzy Ciemnołoński - członek Stowarzyszenia Wspólnota Polska z Bydgoszczy, organizator wielu konwojów z pomocą humanitarną do Gruzji. Pan Jerzy zaproponował nam współpracę przy organizowaniu kolejnego konwoju z pomocą dla polskiej diaspory w tym kraju...»
Fot. Archiwum Poprzez ankietę, którą opublikowaliśmy na stronie internetowej Expatrii zgłosiła się do naszego Stowarzyszenia pani Jolanta Płatek - nauczycielka języka polskiego oddelegowana do pracy w ukraińskim Korosteniu położonym w tzw. strefie czarnobylskiej. Pani Jolanta poinformowała nas o 7 letnim Walentynie Petrenko mieszkającym w miejscowości Malin, u którego lekarze zdiagnozowali nowotwór pnia mózgu...»
Ponieważ Expatria to Organizacjia Pożytku Publicznego, mamy obowiązek przekazywania sprawozdań merytorycznych i finansowych z naszej działalności Ministrowi Pracy i Polityki Społecznej...»
Fot. Archiwum Rozpoczął się moment dokonywania rozliczeń podatkowych. Zgodnie z Ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie istnieje możliwość przekazywania 1% podatku dochodowego przez osoby fizyczne na rzecz organizacji pożytku publicznego. Dzięki temu, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów możecie wspomóc nas w naszej statutowej działalności...»
Adam Szymanek urodził się 13 października 1999 roku. Już w pierwszym roku życia chłopiec zachorował na wirusowe zapalenie mózgu. W chwili obecnej Adaś choruje na dziecięce porażenie mózgowe oraz epilepsję...»
Fot. Archiwum 16 stycznia tego roku Stowarzyszenie Expatria wzięło udział w IV targach farmaceutycznych zorganizowanych przez firmę Prosper S.A. Dzięki uprzejmości organizatorów przedstawiciel Expatrii miał okazję opowiedzieć o dotychczasowej działalności Stowarzyszenia, naszych najbliższych planach i zamierzeniach...»
Udział Expatrii w warsztacie ''PR w administracji''
Kolejne badania Julitki
Udział Expatrii w warsztacie Instytutu Zarządzania
Ruszyła aukcja charytatywna
Badania Julitki
Udział Expatrii w konferencji ''Finanse''
Udział Expatrii w konferencji ''Sprzedaż''
Operacja Rafała
Udział Expatrii w warsztacie Zarządzanie Reputacją Firmy
Udział Expatrii w warsztacie menedżerskim
Expatria gościem kanadyjskiego dnia kultury
Książki i przybory szkolne dla domu dziecka
Pulsoksymetr dla kliniki neonatologii
Kapnograf dla Ani


[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] 

Chętnie czytane
Expatria na koncercie VOO VOO i Haydamaków
Podaruj dzieciom 1 procent podatku
Wkrótce wyjazd na Ukrainę
Eugeniusz w Centrum Zdrowia Dziecka
Orteza dla Zacharka
GalerieGłównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,42