Sylwester Ołdak

Andrzej Perczyński - Stowarzyszenie ExpatriaAndrzej Perczynski: Stowarzyszenie Expatria
Poczta Archiwum Galerie Szukaj Komentarze Czekają na leczenie Nasi filantropi
LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
W Bogdanowie - malutkiej wiosce położonej w pobliżu Wołożyna na Białorusi - znajduje się pewien szczególny dom. W tym domu mieszka ósemka dzieci w wieku między 3 a 15 lat, którymi opiekują się dwie Polki - pani Helena Dworecka i Teresa Czarniawska. Dzieciaki, nad którymi obie panie roztoczyły opiekę to dzieci ulicy...»
Fot. Archiwum 20 kwietnia na błoniach przed jasnogórskim klasztorem odbyło się uroczyste rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2008. Zlot zorganizowało Stowarzyszenie Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński. Expatria jako zaprzyjaźniona organizacja została zaproszona do wzięcia udziału w uroczystości...»
Fot. Expatria.pl Początek nowego roku to okres dorocznych rozliczeń z fiskusem. W tym roku przekazywanie 1% podatku organizacjom pożytku publicznego zostało znacznie uproszczone...»
Andrzeja Stachowa poznaliśmy dzięki udziałowi w VII Międzynarodowym Motocyklowym Rajdzie Katyńskim. Traf chciał, że jedna z ulotek o działalności Stowarzyszenia Expatria, które rozdawaliśmy podczas rajdu trafiła do rodzonego brata chłopca, który skontaktował się z nami i poprosił o zorganizowanie pomocy dla Andrzeja...»
Fot. Archiwum Ola Władimirowa to chora na cukrzycę 16 letnia dziewczynka z białoruskiego Mińska, dla której od jakiegoś czasu zbieraliśmy pieniądze na pompę insulinową oraz osprzęt do niej...»
Fot. Archiwum Trzy i pół letni Nazar Pyż mieszka na codzień w Buczaczu - niedużym miasteczku o burzliwej przeszłości położonym na południu Ukrainy. Nazar urodził się z dziecięcym porażeniem mózgowym i niestety mimo najszczerszych chęci rodziców aż do tej pory nie przechodził terapii właściwej dla tego schorzenia...»
Koncert Charytatywny Gaby Kulki - 29.02.2008 Warszawa
Wigilijne przedstawienie dzieciaków z Żyrardowa
Filmy Expatrii z Rajdu Katyńskiego
Leczymy Olę
Kolejne badania Romka Korło
Expatria na Rajdzie Katyńskim
Leczymy Oresta
Bierzemy udział w VII Motocyklowym Rajdzie Katyńskim
Czekamy na Oresta
Expatria gościem pikniku
Leczymy Hanię
Klisze rentgenowskie od firmy AGFA
Czekamy na Hanię Turowską
Niepełnosprawne dzieci wygrywają


[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] 

Chętnie czytane
Expatria na koncercie VOO VOO i Haydamaków
Podaruj dzieciom 1 procent podatku
Wkrótce wyjazd na Ukrainę
Eugeniusz w Centrum Zdrowia Dziecka
Orteza dla Zacharka
GalerieGłównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,33