Sylwester Ołdak

Andrzej Perczyński - Stowarzyszenie ExpatriaAndrzej Perczynski: Stowarzyszenie Expatria
Poczta Archiwum Galerie Szukaj Komentarze Czekają na leczenie Nasi filantropi
LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
Ludmiłka ma 10 lat i mieszka na co dzień w niewielkim miasteczku Szepietówka na Ukrainie, znajdującym się w obwodzie chmielnickim. Ludmiłka to sierotka, wychowuje ją jej 23 letni brat Aleksander a do Warszawy przyjechała razem z panią Walentyną Pasiecznik - prezesem szepietowskiego Związku Polaków na Ukrainie...»
Daj szansę na wyleczenie polskim dzieciom mieszkającym na terytoriach byłego ZSRR. Pomóż! Przekaż 1 % swojego podatku na działalność medyczną Expartrii.
Dzięki Twojej pomocy będziemy mogli wyleczyć kolejne dzieci, dasz im bezcenny dar: zdrowie!...»

Szesnastoletni Nazar i jego młodszy o rok brat Roman są już w Warszawie. Obaj chłopcy przyjechali wraz z mamą 28 lutego do Polski na zaproszenie Expatrii. Po odebraniu ich z dworca autobusowego pojechaliśmy do szpitala w Dziekanowie Leśnym gdzie na obydwu chłopców czekał pokój na oddziale endokrynologicznym...»
28 stycznia w warszawskim klubie "Palladium" odbędzie się koncert promujący wspólny album zespołów VOO VOO i HAYDAMAKY. EXPATRIA również weźmie w nim udział! Serdecznie zapraszamy! ...»
Iwan Rybczyński ma dwa latka i wraz z mamą - panią Ludmiłą Rybczyńską - mieszka w Żytomierzu na Ukrainie. Chłopiec urodził się z siniczą wadą serca zwaną zespołem Fallota albo Tetralogią Fallota. Oprócz tego Iwanek cierpi na Zespół Downa...»
Iwona to czternastoletnia dziewczynka z miejscowości Krysowice na Ukrainie, w obwodzie lwowskim. W 2004 roku lekarze we Lwowie zdiagnozowali u niej padaczkę. Od tego momentu dziewczynka jest leczona farmakologicznie. Aby terapia dawała właściwe efekty lekarstwa muszą być przyjmowane regularnie...»
Badania i rehabilitacja Julii
Badania Krysi i Anastazji
Dziękujemy za 1%
Rozpoczęły się badania Saszki
Artur trafił do Instytutu Matki i Dziecka
Leczymy Aleksandra
Operacja Aleny zakończona sukcesem
Wadim jest już w Polsce
Pierwsza operacja Alenki
Alena przyjedzie w styczniu do Polski
Expatria w Telewizji Polonia
Janek i Aleksandra są już w Polsce
Andrzej przyjechał do kliniki w Siemianowicach
Rusza VIII Motocyklowy Rajd Katyński


[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] 

Chętnie czytane
Expatria na koncercie VOO VOO i Haydamaków
Podaruj dzieciom 1 procent podatku
Wkrótce wyjazd na Ukrainę
Eugeniusz w Centrum Zdrowia Dziecka
Orteza dla Zacharka
GalerieGłównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,37