Sylwester Ołdak

Andrzej Perczyński - Stowarzyszenie ExpatriaAndrzej Perczynski: Stowarzyszenie Expatria
Poczta Archiwum Galerie Szukaj Komentarze Czekają na leczenie Nasi filantropi
LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
Bohdan ma prawie pięć lat i mieszka w niewielkim miasteczku Gródek na Ukrainie - w obwodzie chmielnickim. Chłopiec urodził się z dziecięcym porażeniem mózgowym...»
Andrzejek ma obecnie 3 latka i 9 miesięcy i mieszka z rodzicami w Doniecku - mieście we wschodniej części Ukrainy. Dzisiaj rano chłopiec wraz z mamą przyjechał do Warszawy i po załatwieniu wszelkich formalności znalazł się na oddziale neurologicznym Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie...»
Agnieszka to prawie trzyletnia dziewczynka mieszkająca we Lwowie na Ukrainie i chorująca na tzw retinoblastomę, czyli siatkówczaka obu oczu. Jest to wewnątrz gałkowy nowotwór złośliwy...»
Hemofilia typu A to uwarunkowana genetycznie skaza krwotoczna, której objawy wynikają z niedoboru tzw. czynnika krzepnięcia VIII - białka odpowiadającego za krzepnięcie krwi. Aby zapobiec krwawieniom chorzy muszą przyjmować specjalne preparaty czynnika VIII. Niestety preparaty te nie są refundowane na Ukrainie i chorzy praktycznie pozostawieni są sami sobie...»
Wiktoria ma 16 lat i mieszka w Krzemieńcu na Ukrainie. Ma duże problemy ze wzrokiem - astygmatyzm obu oczu i amblioplię. Jej mama zgłosiła się do nas na początku 2011 roku z prośbą o pokrycie kosztów specjalistycznego leczenia córki...»
Z doktor Tatianą Kurczewską - przewodniczącą Związku Polonii Medycznej im. św. Grygoła Peradze w Gruzji znamy się od początku istnienia naszego stowarzyszenia. Doktor Kurczewska była naszą przewodniczką po Gruzji w 2002 roku. Nie była to wówczas wycieczka krajoznawcza. Doktor Jadwiga Wojtczak i doktor Karina Hovsepyan - obie z Expatrii - odwiedzały wówczas gruzińskie domy dziecka...»
Udana operacja Marty!
Rehabilitacja Janki
Specjalistyczny wózek dla Andrzeja
Rehabilitacja Witalija
Operacja Mikołaja
Lekarstwa dla Timura
Rehabilitacja Pawła
Operacja Alenki
Rehabilitacja Bogdana
Pomagamy dzieciom z Liceum Polonijnego im. Św. Stanisława Kostki
Chory Timurek
Marianek na oddziale pneumonologii
Przedoperacyjne badania Mikołaja
Kolejny zabieg Andrzeja


[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] 

Chętnie czytane
Expatria na koncercie VOO VOO i Haydamaków
Podaruj dzieciom 1 procent podatku
Wkrótce wyjazd na Ukrainę
Eugeniusz w Centrum Zdrowia Dziecka
Orteza dla Zacharka
GalerieGłównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,35