Sylwester Ołdak

Andrzej Perczyński - Stowarzyszenie ExpatriaAndrzej Perczynski: Stowarzyszenie Expatria
Poczta Archiwum Galerie Szukaj Komentarze Czekają na leczenie Nasi filantropi
LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Nasi filantropi
NetSprint.pl Sp. z o.o. dostarcza złożone rozwiązania w obszarze wyszukiwania oraz reklamy kontekstowej dla każdego segmentu klientów biznesowych...»
Fot. Archiwum W trakcie kampanii poświęconej 1 procentowi w 2009 roku Expatria zebrała ponad 90.000 złotych. To wielokrotnie więcej niż udało nam się zebrać w latach poprzednich. Gdyby nie firmy, które zdecydowały się nas wesprzeć nigdy nie udałoby się nam uzyskać tej sumy...»
Misją Spółki jest świadczenie usług systemowych gwarantujących bezpieczeństwo krajowego systemu elektroenergetycznego oraz wytwarzanie i dostarczanie energii elektrycznej o najwyższej jakości, wytwarzanej za pomocą technologii przyjaznych środowisku, wykorzystujących odnawialne źródła energii pierwotnej oraz gaz...»
Fot. Archiwum "Uprawa Pieczarek Tenderenda" to gospodarstwo rodzinne. W roku 2000 państwo Tenderenda wspólnie z rodzicami, Jerzym i Eugenią Małuszyńskimi, podjęli decyzję o budowie pieczarkarni typu holenderskiego. Od samego początku miała to być pieczarkarnia bardzo nowoczesna, z pełną automatyką i klimatyzacją...»
Fot. Archiwum Pracownicy firmy Granna już od 14 lat wymyślają i produkują arcyciekawe gry planszowe dla dzieci i dla dorosłych. Ich gry uczą, rozwijają i dają radość. Łączą zabawę ze zdobywaniem nowych umiejętności...»
Fot. Arcjiwum Wawel SA to jedna z najstarszych fabryk cukierniczych w Polsce. Szczyci się tradycjami sięgającymi końca XIX wieku...»
Firma Russell
Mariquita
Ameet Sp. z o.o.
Agrotec Polska
Novo Nordisk Polska
Fundacja Ośrodka KARTA
Firma HASBRO
Firma Bomilla
Firma ALPINO
Firma TM TOYS
Firma DELTA GRAPHIXChętnie czytane
Firma Uprawa Pieczarek Tenderenda
Firma DELTA GRAPHIX
Firma Wawel
Novo Nordisk Polska
Firma Bomilla
GalerieGłównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 4,11