Sylwester Ołdak

Andrzej Perczyński - Stowarzyszenie ExpatriaAndrzej Perczynski: Stowarzyszenie Expatria
Poczta Archiwum Galerie Szukaj Komentarze Czekają na leczenie Nasi filantropi
LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Czekają na leczenie
Natalia mieszka na ukraińskim Polesiu tuż przy granicy z Białorusią. Wioska nazywa się znajomo, bo Poznań, i mieszka w niej kilkaset rodzin. Natalia ma jeszcze dwanaścioro rodzeństwa. I tak jak reszta braci i sióstr uczy się w miejscowej szkole a po lekcjach pomaga rodzicom w gospodarstwie...»
Jegor ma 15 lat. Mieszka w Korosteniu - miasteczku nieopodal Żytomierza na Ukrainie. Do października 2014 r. chłopiec był w pełni zdrowy i sprawny, co więcej, odnosił sukcesy w konkursach tańca towarzyskiego. Taniec zaczął trenować już w wieku 6 lat i z nim wiązał swoją zawodową przyszłość...»
Nazar ma 9 lat. Mieszka w miejscowości Szepietowka w centralnej Ukrainie. Latem 2014 roku chłopiec bawił się w obejściu rodzinnego domu. Nieopatrznie wszedł do nieukończonego drewnianego domku, który budował dla niego tata. Tam w trakcie zabawy spadła na niego belka przygniatając mu klatkę piersiową...»
Maleńka, dwuletnia Wiera mieszka wraz z czwórką rodzeństwa w Zaporożu na Ukrainie. Dziewczynka cierpi od urodzenia na szereg chorób - wrodzona wada serca, ubytek przegrody międzykomorowej, dysplazje stawów biodrowych, wrodzoną immunopatię, a przez ostatnie miesiące powracające ropne zapalenie uszu...»
Wadim mieszka w Lidzie, na Białorusi. Ma prawie dwa lata. Od razu po urodzeniu chłopczyk trafił do lidzkiego szpitala dziecięcego z wstępną diagnozą nieżytu jelita cienkiego i okrężnicy. Po wstępnych badań z diagnozą choroby Hirschprunga został wypisany do domu...»
Rodzice Poliny po raz pierwszy napisali do Stowarzyszenia Expatria w styczniu 2013 roku. Wkrótce po otrzymania emaila i zapoznaniu się ze stanem dziecka na podstawie wyników badań dziewczynki i wstępnej konsultacji medycznej, zadzwoniliśmy do rodziców Poliny żeby poznać ich oczekiwania względem przyjazdu do Polski i rozpoczęcia diagnostyki dziewczynki...»
Nikitka z Ukrainy
Kolejna partia hormonu wzrostu dla Eugeniusza
Diagnostyka Wiery
Badania Timura na oddziale hematologii
Eugeniusz w Centrum Zdrowia Dziecka
Kardiochirurgiczna operacja Damianka
Implant dla Poliny
Timur wciąż potrzebuje lekarstw
Hormon wzrostu dla Żeni
Podarujcie 1 % ALINIE
Agnieszka w szpitalu ortopedycznym w Otwocku
Denis na oddziale Onkologicznym
Julian potrzebuje rehabilitacji
Diana w centrum mowy i słuchu w Kajetanach


[1] 

Chętnie czytane
Eugeniusz w Centrum Zdrowia Dziecka
Agnieszka Mokrzycka czeka na operację
Implant dla Poliny
Kolejna partia hormonu wzrostu dla Eugeniusza
Badania Timura na oddziale hematologii
GalerieGłównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 3,57