Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
Środa,   10 Grudnia 2014

Badania Daniela

Daniel Daniel to 8 letni chłopiec z zachodniej Ukrainy. Mieszka wraz z mamą i tatą w Gródku Jagiellońskim.

Fot. Archiwum
Chłopiec urodził się z silnym zezem a do tego aż do 6 roku życia nie nosił okularów korekcyjnych. Wszystko zmieniło się po przyjeździe do Polski. Od dwóch lat chłopiec jest regularnie badany przez doktor Beatę Kaszyńską w poradni okulistycznej w szpitalu dziecięcym położonym przy ulicy Niekłańskiej w Warszawie.

Początkowo istniała obawa, że będzie potrzebna operacja oczu. Aktualnie dzięki regularnym wizytom, badaniom, ćwiczeniom i dostosowywaniu szkieł korekcyjnychj wzrok Danielka się poprawia.

Ze względu na dość wysoki koszt szkieł optycznych rodziców chłopca nie byłoby stać na zmianę okularków. W tej chwili chłopiec po raz trzeci musiał zmienić szkła.

Dzięki Państwa pomocy od 2 lat finansujemy pobyty Daniela w szpitalu przy Niekłańskiej i kupno okularów korekcyjnych. Dzięki naszej pomocy Danielek odzyskał wiarę w siebie, jest żywym i wesołym dzieckiem, które świetnie się rozwija i coraz lepiej widzi.

Zachęcamy do dalszego wspierania Daniela, kolejna wizyta już w przyszłym roku.

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Pomoc dzieciom"
· Pomoc dla domu dziecka w Mariupolu
· Rehabilitacja Maksa
· Udana operacja Damianka
· Wózek inwalidzki dla Maksima
· Diagnostyka WieryNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 6,24