Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Media o nas
Piątek,   5 Grudnia 2008

Expatria w TVN 24

"Prosto z Polski" to program publicystyczny emitowany codziennie przez TVN 24. Redaktorzy programu zainteresowali się tym razem niewielkim domem dziecka w Bogdanowie na Białorusi prowadzonym przez dwie Polki: Helenę Dworecką i Teresę Czarniawską.

Fot. tvn24.pl
W programie wyemitowano fragmenty filmu nakręconego przez Stowarzyszenia Expatria podczas wizyty w sierocińcu we wrześniu 2008 roku. W programie wystąpiła również Doktor Karina Hovsepyan oraz Konrad Pruszyński - oboje działający w Stowarzyszeniu.

Cały materiał został wyemitowany we wtorek 20 listopada. Dla tych, którzy nie widzieli programu w telewizji udostępniono nagranie na stronach internetowych TVN24:

SIEROCINIEC W BOGDANOWIE W TVN24


Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Media o nas"
· Expatria w Radio PIN
· Expatria w Dzień Dobry TVN
· O Expatrii w Polskim Radio
· Expatria w TVN 24
· Expatria w Polskim RadioNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,29